loader

IKAP II WORKSHOP: ELEKTROTECHNIKA / ELEKTROMOBILITA - DIGITÁLNÍ TRANSFORMACE

 

Pojďte spolu s námi zatraktivnit svou výuku pomocí nových aplikací a technologií. Vyzkoušejte si novinky pro tvorbu prezentací, vizuálních a grafických materiálů a interaktivních prvků vhodných pro zapojení do výuky.

Jakou roli bude hrát ve výuce umělá inteligence a co třeba roboti? Blíže se podíváme na témata týkající se aktuálních trendů v oblasti nových technologií, digitální transformace a vzdělávání v době digitalizace. Přihlaste se na náš prakticky zaměřený workshop, který vás se vším seznámí.


Praktický workshop zaměřený na aplikace, interaktivní prvky pro studenty a technologie ke zkvalitnění prezentací a grafických materiálů pro výuku. 

 

Termín: 15. 9. 2022 (8:30 – 16:40 hod.)

Místo: Top Hotel Praha. Blažimská 1784/4, Praha 4

Organizátor: IKAP II Středočeského kraje / Everesta, s.r.o.

Lektorka: Mgr. Kateřina Švidrnochová, Digiskills (konzultantka a lektorka digitálních dovedností a designérka vzdělávacích procesů. Pomáhá týmům nastavovat strategie interní i externí komunikace, využívat efektivně nové technologie a zjednodušovat si práci i život díky digi nástrojům. Zaměřuje se na metodiky online vzdělávání a učící procesy. Začínala jako středoškolská učitelka, dnes má za sebou vedení desítek vzdělávacích a kulturních projektů v českých i mezinárodních týmech. Prošla neziskovou sférou, vzdělávacími institucemi, komerční sférou i univerzitním prostředím. Kateřina je součástí týmu Digiskills, který dělá revoluci v přístupu k modernímu online vzdělávání ve firmách jako je ŠKODA, ČSOB, LEGO, T-mobile, ale také na univerzitách a základních i středních školách.)

Cílová skupina: pedagogičtí pracovníci škol - učitelé gymnázií, SOŠ a SOU, VOŠ, příp. ZŠ, ředitelé škol a školských zařízení, asistenti pedagoga, apod. 

Bližší obsah:
Workshop bude zaměřen na nástroje a aplikace pro tvorbu vizuálně a graficky atraktivních prezentací, materiálů a interaktivních prvků do výuky. Bude veden interaktivní formou, pro účastníky jsou připraveny skupinové projekty, novinky a aplikace k vyzkoušení. 

Příklady probíraných témat:

  • trendy v digitalizaci výuky - interaktivní prvky, umělá inteligence, automatizace, integrace, virtuální realita, elektromobilita a další
  • aplikace pro atraktivní prezentace (on-line ukazovátka, měřiče času, aj.)
  • aplikace pro větší zapojení žáků do výuky (interaktivní ankety, soutěže, kvízy, aj.)
  • aplikace pro tvorbu vizualizací a grafiky
  • aplikace pro tvorbu a úpravu videí
  • tipy na aplikace, které učitelům usnadní nejen administrativu
  • digitální wellbeing - aneb jak se z toho nezbláznit 

Doporučujeme, aby měl každý účastník vlastní počítač, na kterém může během workshopu pracovat.

Pokud nebude možné, aby seminář proběhl prezenčně, bude se konat on-line formou.

Max. počet účastníků: 25

Cena semináře: zdarma

V případě nejasností se obracejte na: Bc. Andrea Ulrichová, tel. 731 152 637, e-mail: andrea.ulrichova@everesta.cz.

Přihlaste se, prosím, prostřednictvím odpovědního formuláře.

Přihláška na akci: