loader

Veletrh vzdělávání ŘEMESLA 2020

 

Krajská hospodářská komora Střední Čechy srdečně zve žáky, jejich rodiče a veřejnost k návštěvě veletrhu škol ŘEMESLA 2020. Akce je organizována v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu Středočeského kraje a představí se zde střední školy z regionů Nymburk, Mladá Boleslav, Mělník, Kolín, Praha východ.
Pro účastníky veletrhu je připraven velice pestrý program, který zajistí prezentující se střední školy.

Termín konání:
20 - 22. ledna 2020,
od 9,00 do 17,00 hodin
(v den zahájení akce 20.2. v 10,00 v dalších dnech je program zahájen již v 9,00))

Místo konání:
Výstaviště v Lysé nad Labem

Školy ve svých stáncích představí žákům ZŠ, jejich rodičům a dalším návtěvníkům akce obory, které nabízí. Gastronomické školy připraví ochutnávky svých výrobků, v dalších stáncích budou mít návštěvníci možnost zkrášlit se, či ostříhat, popř. vyrobit si drobný dárek. Kromě prezentace ve stáncích se školy zúčastní Soutěže o nejlepší prezentaci školy, ve které studenti představí svou školu a výrobky vyrobené v rámci školní výuky.

Pro žáky ZŠ bude připravena zajímavá soutěž, která jim pomůže získat víc informací o jednotlivých vystavujících školách a pobavit se. Prezentace škol budou ve dnech 20.2. a 21. 2.2020 doplněny zajímavým doprovodným programem - módní přehlídkou, vystoupením zájmových kroužků škol, zároveň bude představen soutěžní video spot výherce soutěže Středočeský kraj, jeho krásy a příležitosti, který vyhlásila Krajská hospodářská komora Střední Čechy v říjnu r. 2019.

Program nabídne také seznámení žáků ZŠ, SŠ a jejich rodičů s nabídkou některých firem z okolí, které chtějí motivovat žáky k výběru studijního oboru a po studiu nabídnout absolventům práci v jejich firmě. (leták akce ke stažení)

Kontakt:
Vladislava Šizlinková
sizlinkova@komora.cz
+420 702 020 489

REMESLA