loader

PŘEDSTAVUJEME VÁM PARTNERY PROJEKTU IKAP II

partner číslo 56: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky

Obory, které se hodí pro život.

 

NEZÁLEŽÍ NA TOM, JESTLI SI VYBERETE MATURITNÍ NEBO UČEBNÍ OBOR.

 

S KAŽDÝM Z NICH ZÍSKÁTE SKVĚLÉ UPLATNĚNÍ.

Šikovní řemeslníci a technici jsou potřeba neustále, o svou práci a budoucnost se tedy bát nemusí. V naší škole se snažíme, aby z Hlinek vycházeli opravdu dobří absolventi. Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Beroun - Hlinky nabízí širokou škálu učebních a maturitních oborů a možnost nástavbového studia.

Pro kvalitní výuku máme moderní zázemí – laboratoře, dílny i techniku, starší provozy z různých projektů modernizujeme. Učitelé jsou protřelí praxí, navíc od 2. ročníku si žáci všechny znalosti vyzkouší rovnou v reálném prostředí. A za praxi dostanou často i zaplaceno!

Nad rámec studia Hlinky pořádají množství mimoškolních aktivit, sportovních kroužků a mají dokonce i svojí malou posilovnu. Pokud se rozhodnete pro naši skvělou školu, jsme přesvědčeni, že nudit se tady u nás rozhodně nebudete.

Do projektu "IKAP II Středočeského kraje" jsme zapojeni jako spolupracující partner. Pro naši školu je to příležitost, jak ji vybavit novými digitálními technologiemi, zmodernizovat vybavení pro technické obory a podpořit kreativní výuku.


V přiloženém krátkém videu můžete vidět, čím vším je naše škola výjimečná.

Video najdete zde.

 https://www.soshlinky.cz/

Hlinky_a.jpg

Hlinky_b.jpg