loader

Pedagogicko psychologická poradna Středočeského kraje ve spolupráci s lektory ze základních a středních škol pořádá on-line seminář na téma Prevence syndromu vyhoření, který se bude konat dne 13. 11. 2020.

Prevence syndromu vyhoření

Termín konání: pátek 6. 11. nebo 13. 11. od 12:00 do 14:00 + následná možnost konzultací

Lektor: Mgr. Hana Grohmanová, školní a poradenský psycholog, středoškolský učitel. Ráda zapojuje do seminářů diskuse, hry a osobní zkušenosti účastníků.

Učitelská profese je zajímavá, obohacující, ale také náročná a vyčerpávající. IKAP 2 nabízí školám kurz Prevence syndromu vyhoření, který je zaměřen na praktickou stránku prevence.

Obsah:

Příznaky syndromu vyhořeníAktuální poznatkyMatice plánování časuEmoční domečekKrocení strašákůTrochu z mindfullnes aneb teď a tady... a další praktické rady, jak se bránit stresu

Prosíme, potvrďte účast na jeden z termínů na: grohmanova@pppsk.cz do 3. 11. 2020, počet míst je limitován, rozhoduje pořadí přihlášení. Na výše uvedený mail můžete případně směrovat své dotazy.

Přihlášeným bude zaslán odkaz pro vstup do on-line prostoru.

Další termíny vypíšeme na jaře 2021, doufejme, že již proběhnou formou osobních setkání. Pokud byste o kurz měli zájem v jiném termínu, je možné se dohodnout na výše uvedené adrese.

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje

Jaselská 826, 280 02 Kolín