loader

30. listopadu 2021 se uskuteční online konference ke kariérovému poradenství a vzdělávání

Součástí konference bude i vyhlášení 13. ročníku Národní ceny kariérového poradenství.

 

Co nejsrdečněji vás zveme na online konferenci ke kariérovému poradenství a vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství 2021, jež se uskuteční 30. listopadu 2021 od 10:00 hod..

Na setkání, které se koná pod záštitou Národního poradenského fóra a hlavního města Prahy a ve spolupráci se Smíchovskou střední průmyslovou školou a gymnáziem, budou prezentovány příklady dobré praxe z České republiky i dalších evropských zemí. 

Čeká Vás více než 35 inspirativních příspěvků z různorodých oblastí praxe. Proběhne kulatý stůl k rozvoji kariérového vzdělávání s účastí Ronalda Sultany a dalších zajímavých hostů.

Slavnostně vyhlášen bude vítěz již 13. ročníku soutěže "Národní cena kariérového poradenství", jejímž cílem je podpořit rozvoj kariérového poradenství a vzdělávání, sbírat příklady dobré praxe a inspirovat kariérové poradce v České republice i v Evropě v jejich nelehké práci. 

Registrovat se můžete jednoduše kliknutím na tento formulář. Registrace Vám umožní přístup do konferenční aplikace a ke všem zdrojům i po akci, pokud by Vám  náhodou unikla některá část programu. Průběžně aktualizovaný program konference naleznete zde.

V případě jakýchkoli dotazů ke konferenci neváhejte kontaktovat organizátory (e-mail: helena.pechova@npi.cz).

Těšíme se na setkání s Vámi.

Konference_NC KP