loader

vyhlašujeme již čtvrtý ročník soutěže "cool school"

Zábavná soutěž je určena pro střední školy ve Středočeském kraji.

Přihlaste se a změňte / inovujte svou školu tak, aby byla co nejvíce cool.

 

Cílem naší soutěže, určené pro vás - žáky středních škol ve Středočeském kraji, je vytvoření projektu na změnu (inovaci) ve škole v rámci tématu „Leaderem v Cool School“.

Kritéria soutěže jsou koncipována komplexně tak, aby výsledný produkt měl praktickou využitelnost pro školu. Účastí v soutěži si studenti vyzkouší a posílí svou kreativitu, tvůrčí a inovativní přístup a v neposlední řadě i zdravou soutěživost. Naučí se vyhledávat informace, formulovat myšlenky a uskutečnit projekt, který budou následně prezentovat a obhajovat před odbornou komisí.

Předmětem soutěže je realizovat inovaci ve vaší „school“, aby byla více „cool“. Návrh změny (inovace) se zrodí přímo v hlavě některého z žáků školy a ve spolupráci s týmem se pokusí o její realizaci. Prostřednictvím krátké pozvánky na tiskovou konferenci a tiskové zprávy, která bude obsahovat popis i časový harmonogram inovace soutěžního týmu, se nominuje škola do soutěže.

Tři nejlepší pozvánky a zprávy pak budou umístěny na webových stránkách projektu "IKAP II Středočeského kraje".

Přihlásit se můžete do 1. listopadu 2022 a my už se teď moc těšíme na výsledky vašich snah. 

Všechny potřebné informace najdete v přiložených obrázcích a pro případné dotazy či nejasnosti je vám k dispozici Marie Biancon (e-mail: biancon@kr-s.cz, tel.: 257 280 528). 

Cool School_07.12.2022_a.jpg

Cool School_07.12.2022_b.jpg

Cool School_07.12.2022_d.jpg

Cool School_07.12.2022_f.jpg

Cool School_07.12.2022_c.jpg

Cool School_07.12.2022_e.jpg