loader

soutěž v technických zručnostech 

Během května a června tohoto roku se žáci středních škol mohou utkat ve své tolik oblíbené činnosti.  

 

V rámci projektu "IKAP II Středočeského kraje" připravil náš partner, Krajská hospodářská komora Střední Čechy, soutěž v technických zručnostech. Ta je určena pro studenty středních škol a zaměřuje se na kreativní a herní průmysl - tedy oblast, kterou mají momentálně snad všichni teenageři ve velké oblibě. 

Akci organizujeme ve spolupráci s významnými firmami z tohoto oboru a Univerzitou Karlovou, jejichž zaměstnanci a pedagogové zajistí dětem proškolení, zadání a poskytnou jim také průběžnou mentorskou činnost, aby na to nebyly samy.

Výstupy včetně vítězného soutěžního týmu (případně se lze domluvit i s dalšími týmy) budou prezentovány na VIP konferenci herního průmyslu, která se každoročně koná v Praze. 

Termínem pro zpracování zadání je květen až červen 2022, prezentace jednotlivých soutěžních týmů a vyhlášení vítězného týmu se pak uskuteční v červnu tohoto roku.

Více informací vám ráda sdělí paní Kamila Horálková (e-mail: horalkova@khkstrednicechy.cz, tel.: 702 200 142). Rovněž váš zájem o účast v této soutěži, prosím, směřujte na tento kontakt. 

Pojďte si s námi hrát, těšíme se na vás! 

Soutěž_KHK Střední Čechy.jpg