loader

náš kalendář je nabitý akcemi

Čekají na Vás semináře, workshopy, webináře a kurzy vedené zkušenými lektory a plné zajímavých témat. 

 

Dnešní doba je turbulentní, vše se mění rychlostí světla, postupy a technologie se neustále vyvíjejí a modernizují. To vše se samozřejmě odráží i ve školách, ať už na základních či středních nebo dokonce i v těch mateřských. A právě aby školy nezůstávaly "pozadu" a jejich pedagogové uměli na tento rychlý vývoj bezprostředně reagovat, připravujeme pro ně v rámci projektu "IKAP II Středočeského kraje" řadu vzdělávacích aktivit

Na našich workshopech, seminářích, školeních, kurzech a webinářích, které pro Vás pořádáme zcela zdarma, se dozvíte spoustu zajímavých informací. Spolu s našimi skvělými a zkušenými lektory pro Vás vybíráme atraktivní témata plné novinek a aktuálních trendů. Akce jsou vedeny zábavnou formou, účastníci se aktivně zapojují do jejich průběhu, ať už diskutováním a výměnou zkušeností, či třeba plněním různých úkolů. Vzájemně se na nich inspirujete a načerpáte nové poznatky, které můžete ihned využít ve své výuce.  

Vybírat si můžete ze zaměření na zvýšení svých kompetencí v matematické, čtenářské, digitální, finanční či jazykové oblasti. Nezapomínáme ale ani na sociální témata, k nimž patří podpora pedagogických pracovníků nebo vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. V neposlední řadě také v naší nabídce najdete i vzdělávací aktivity orientované na žádané obory trhu práce, jako je například strojírenství, chemie, stavebnictví a mnoho dalších.

Naše akce jsou určeny pro vedení škol ze Středočeského kraje a jejich pedagogy, speciální pedagogy, asistenty pedagogů, kariérové poradce i školní psychology - zkrátka a dobře, vybere si každý. 

Všechny  vzdělávací aktivity naleznete v našem Kalendáři na webových stránkách, který neustále aktualizujeme a plníme dalšími a dalšími termíny. Můžete si v něm filtrovat, která oblast Vás zajímá, a po kliknutí na vybranou akci se Vám zobrazí všechny potřebné detaily. Přihlásit se pak na jednotlivé akce můžete pomocí jednoduchých odpovědních formulářů, které jsou přiloženy u každé školicí akce. K dispozici pro případné dotazy či nejasnosti jsou Vám také naše kolegyně a kolegové, jejichž kontaktní údaje se rovněž nacházejí u každé pozvánky. 

Přejeme Vám tedy příjemný výběr a těšíme se, že se na některé z našich vzdělávacích akcí s Vámi uvidíme.  

 

Kalendář 10_2022.jpg