loader

nová funkce v našem kalendáři akcí 

Nyní si můžete vybrat konkrétní oblast vzdělávání, která Vás zajímá. 

 

Náš kalendář na těchto webových stránkách je plný bezplatných vzdělávacích aktivit, které jsou určeny pro pedagogy středních, základních a mateřských škol, výchovné a kariérové poradce a školní psychology.  Neustále pro Vás vymýšlíme a organizujeme další a další semináře, workshopy, festivaly, konference a webináře, jejichž cílem je zvýšit kompetence pedagogů, předat Vám nové informace, vyměňovat si zkušenosti, diskutovat a inspirovat se navzájem a usnadnit tak a zatraktivnit následně i výuku Vašich předmětů. 

A protože je těchto akcí již opravdu mnoho a je složitější se v nich orientovat, přidali jsme pro Vás do Kalendáře akcí novou funkci - možnost filtrovat. V políčku "Vyberte oblast" si tak nyní můžete zakliknout konkrétní gramotnost, která Vás zajímá. Najdete zde aktivity zaměřené na čtenářskou, jazykovou, matematickou, digitální nebo finanční gramotnost, ale také třeba na vzdělávání pro trh práce, virtuální realitu nebo podporu pedagogických pracovníků a vzdělávání dětí se SVP. Po výběru Vámi preferované oblasti se Vám otevřou všechny termíny, které jsou pro Vás momentálně vypsány. 

Věříme, že díky této funkcionalitě pro Vás bude výběr aktivit o mnoho jednodušší a Vy si tak budete moci snadněji zvolit takovou akci, která přinese užitek právě Vám a poté samozřejmě i Vašim žákům. 

Tak hurá do toho, filtrujte, vybírejte a směle se přihlašujte. My jsme na Vás spolu s našimi zkušenými a zábavnými lektory a zajímavými akcemi plnými přínosných poznatků a informací připraveni a těšíme se na setkání s Vámi.   

Kalendář akcí_IKAP II.jpg