loader

Vánoční atmosféra dorazila i do SOŠ a SOU stavební Kolín

I na takovém místě, jako jsou dílny odborného výciku, se dá v těchto adventních dnech krásně kouzlit.

 

Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II, která je naším partnerem v projektu IKAP II Středočeského kraje, připravila pro žáky Základní školy Kolín II zajímavou návštěvu v dílnách odborného výcviku.

Přes dnešní složitou a náročnou dobu se učitelům odborného výcviku podařilo v dílnách vytvořit doslova vánoční atmosféru a dětem přichystat dopoledne plné zábavy. Pod pečlivým dohledem pedagogů si žáci vyrobili naprosto originální vánoční svícny. Při práci naplno rozvinuli svou kreativitu a nápaditost a tak vzniklo mnoho krásných výrobků.

Těmi děti určitě potěší své rodiče a notně tak příspějí maminkám a tatínkům k přípravě krásných vánočních svátků v jejich domovech nebo je mohou věnovat svým blízkým jako dáreček k Vánocům.

Tato společná akce obou škol je pokračováním dlouhodobé úspěšné spolupráce SOŠ a SOU stavební Kolín se základními školami v rámci projektu a nás moc těší, že ji všichni označili nejen za velmi příjemnou, ale také za skutečně přínosnou pro všechny zúčastněné.

SOŠ a SOU stavební Kolín_j

SOŠ a SOU stavební Kolín_d

SOŠ a SOU stavební Kolín_g

 

SOŠ a SOU stavební Kolín_b

SOŠ a SOU stavební Kolín_i      SOŠ a SOU stavební Kolín_c