loader

Najít

Ve čtvrtek 21. května 2020 jsme ve složení Mgr. Szabová, Mgr. Kluh a Ing. Valtrová navštívili v rámci projektu IKAP SOŠ Český Brod – Liblice.
Číst více
Po přestávce zbůsobené vládními opatřeními z důvodu koronavirusu se vrací zpět oblíbené vzdělávací kurzy s tématem virtuální reality.
Číst více
Od ledna do černa 2020 probíhá ve škole kroužek „Automatizace a mechatronika", který je určen pro žáky I. – III. ročníků SŠ a žáky druhého stupně ZŠ.
Číst více
Nová situace vyžaduje nové přístupy. Tímto mottem se řídíme i v době koronavirové epidemie a snažíme se co nejméně omezitaktivity v projektu IKAP.
Číst více
Na škole začal od února letošního roku pracovat zájmový kroužek „slot track car design 132". Probíhá v rámci aktivit IKAP, kdy realizací projektu je dosahováno zvýšení zájmu žáků o polytechnické vzdělávání.
Číst více
V kalendářním roce 2020 byl na naší škole zahájen v rámci projektu IKAP kroužek Auto – Moto.
Číst více
Začátkem měsíce března 2020 VOŠ, SPŠ a OA Čáslav navázala spolupráci s firmou Auto – Elektro Roman Kout.
Číst více
Hlavními produkty jsou truhlářské řezivo a radiální řezivo pro výrobu lepených okenních a dveřních hranolů
Číst více
Jsme schopni si absolventy zaškolit díky propracovanému systému školení a k rychlé adaptaci nováčků přispívají i naši mentoři.
Číst více
Školení pedagogů proběhlo na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde v této době probíhal také Veletrh škol ŘEMESLA 2020, kterou KHK Střední Čechy také organizovala.
Číst více