loader

VÍTĚZNÁ VIDEA A SOUHRNNÉ ZPRÁVY 3. ROČNÍKU SOUTĚŽE COOL SCHOOL

Představujeme vám videa a souhrnné zprávy našich tří vítězných týmů.

 

Jak jste se již dozvěděli, třetí ročník soutěže Cool School určené studentům středních škol má své vítěze. První místo obsadil tým žáků ze Střední průmyslové školy strojírenské a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky v Kolíně pod vedením supervizora Lukáše Nováka, druhé místo náleží studentům Gymnázia Hostivice se supervizorkou Janou Reichelovou a třetí místo náleží opět Střední průmyslové škole strojírenské a Jazykové škole s právem státní jazykové školy v Kolíně – tentokrát týmu pod vedením Františka Pražáka.

Všechny týmy měly za úkol připravit dvouminutové video na téma "Škola budoucnosti 2021" a k němu souhrnnou zprávu s popisem školy tak, jak si ji za 100 let představují, a jedním nově vymyšleným předmětem, který se podle nich bude v budoucnosti vyučovat.

Videa tří vítězných týmů najdete po kliknutí SEM, souhrnné zprávy jsou přiloženy zde formou obrázků. Doufáme a pevně věříme, že vás výsledky práce žáků ohromí a pobaví tolik, jako nás všechny, protože jsou opravdu nápadité, kreativní a skvělé.

Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným a na viděnou v roce 2022.

1. místo_SPSŠ a JŠ Kolín_tým L. Novák_zpráva_a

1. místo_SPSŠ a JŠ Kolín_tým L. Novák_zpráva_b

2. místo_Gymnázium Hostivice_tým J. Reichelová_zpráva_a

2. místo_Gymnázium Hostivice_tým J. Reichelová_zpráva_b

3. místo_SPSŠ a JŠ Kolín_tým F. Pražák_zpráva_a

3. místo_SPSŠ a JŠ Kolín_tým F. Pražák_zpráva_b