loader

nový školní rok ZAčal!

A s ním pokračují i naše vzdělávací akce pro ředitele a pedagogy středočeských škol. 

 

Prázdniny jsou bohužel již definitivně za námi a my doufáme, že jste si je pořádně užili, odpočinuli jste si a načerpali mnoho nových sil.

Školní rok 2022/2023 bude určitě náročný pro Vás - ředitele a pedagogy škol - ale i pro děti a studenty. My jsme ovšem pevně přesvědčeni o tom, že všechny výzvy, které Vás v něm čekají, zvládnete a čas strávený ve školách si spolu se svými žáky užijete, jak to jen půjde.

My Vám i v tomto roce budeme nabízet další vzdělávací akce, které pro Vás připravujeme zcela zdarma. Čeká Vás opět široký výběr seminářů, workshopů, školení a webinářů, určených pro rozvoj čtenářské, matematické, jazykové, finanční a digitální gramotnosti. Vybírat můžete ale také z témat vzdělávání pro trh práce, podpory pedagogických pracovníků v oblasti rovných příležitostí a vzdělávání děti se specifickými vzdělávacími potřebami, a nezapomínáme ani na moderní  technologie, k nimž patří například virtuální realita.

Pokud Vás některé z témat zaujme, není nic snazšího, než si na našich webových stránkách otevřít Kalendář akcí (https://ikap.kr-stredocesky.cz/#kalendar) a na zvolenou akci se pomocí jednoduchého odpovědního formuláře přihlásit.

My Vám k tomu budeme na začátku každého měsíce posílat také newsletter, jehož přílohou je vždy aktualizovaný a doplněný přehled všech nabízených vzdělávacích aktivit. Naši nabídku naleznete rovněž na Facebookových stránkách projektu "IKAP II Středočeského kraje" (IKAP II Středočeského kraje | Facebook), kam pro Vás každé pondělí vkládáme přehled termínů na následující týden. 

Rozsah témat, termínů i míst konání je opravdu široký a my proto věříme, že si určitě vyberete. V případě jakýchkoliv dotazů, námětů, připomínek či nejasností se na nás neváhejte kdykoliv obrátit - jsme tu pro Vás. 

Přejeme Vám všem úspěšný školní rok, ať to Vás i děti ve škole baví a těšíme se na setkání s Vámi na některé z našich vzdělávacích aktivit.       

Děti jdou do školy.jpg

Newsletter_a.jpg

Newsletter_b.jpg