loader

vyhlašujeme skvělou novou soutěž s názvem "tvoř jak leonardo".

Zábavná soutěž je určena pro střední školy ve Středočeském kraji.

Přihlaste se a staňte se vynálezci a konstruktéry, jako byl Leonardo da Vinci.

 

Cílem naší soutěže je připomenout si všestrannou osobnost Leonarda da Vinciho, od jehož narození letos uplyne již 570 let. Leonardo proslul nejen jako geniální malíř, sochař, architekt, přírodovědec, ale i jako vynálezce a konstruktér.

A právě do role vynálezce se soutěžící budou moci vžít. Jejich úkolem totiž bude vyrobit originální propagační předmět Středočeského kraje a k němu vypracovat stručný podnikatelský záměr.

Zúčastnit se mohou všechny střední školy poskytující vzdělávání ve Středočeském kraji. Kromě zapojení dětí do tohoto zábavného úkolu chceme posílit podporu podnikání, kreativitu a v neposlední řadě i zdravou soutěživost. Účast v soutěži studentům také pomůže zvýšit jejich dovednosti ve vyhledávání informací, formulování myšlenek a realizaci komplexního projektu, který bude následně ohodnocen odbornou komisí.

Pojďte si spolu s námi užít spoustu legrace při vymýšlení a tvoření propagačního předmětu! Pokud se vám práce povede a porota ji ocení, může se právě váš výrobek stát oficiálním propagačním předmětem Středočeského kraje nebo našeho projektu "IKAP II Středočeského kraje"

Přihlásit se můžete do 31. března 2022 a my už se teď moc těšíme na výsledky vašich snah. 

Všechny potřebné informace najdete v přiložených obrázcích a pro případné dotazy či nejasnosti je vám k dispozici Lenka Horejšová (e-mail: horejsova@kr-s.cz, tel.: 257 280 742). 

 

Tvoř jak LEONARDO_přihláška.jpg

Tvoř jak LEONARDO_info_a.jpg

Tvoř jak LEONARDO_info_c.jpg

Tvoř jak LEONARDO_info_b.jpg

Tvoř jak LEONARDO_info_d.jpg