loader

Podnikej a buď fit!

Nebojte se podnikat!

Tentokráte na téma, jak uspět na fitness trhu, který má jen v Evropě potenciál 27 miliard euro.

Fitness průmysl v Evropě je vnímám jako důležité odvětví národního hospodářství, má obrovský roční obrat, v Evropě to aktuálně je 27 mld. eur, do fitness center v Evropě teď chodí přes 62 milionů lidí.

"Je to obrovský sektor, který má potenciál zásadně pomoci v jednom velkém společenském problému, a to je nedostatek fyzické aktivity, který přímo souvisí s výskytem civilizačních onemocnění," říká podnikatelka a dvojnásobná mistryně světa ve fitness stepu Jana Havrdová.

Jana Havrdová je žena činu. Znát ji můžete především z televizního pořadu Sama doma. Je zároveň spoluzakladatelka a prezidentka České komory fitness, členka představenstva Hospodářské komory České republiky, spoluzakladatelka kampaně Česko se hýbe, bývalá skupinová instruktorka skupinových cvičení a jedna z tváří úspěšného seriálu Buď fit s ČT.

Video vzniklo jako součást projektu IKAP, kterým Výzkumný ústav pro podnikání a inovace při Hospodářské komoře České republiky mj. přibližuje mladým lidem, zejména žákům středních škol, podnikání ve vybraných profesích a zároveň nabourává některé z mýtů, stereotypních či naivních představ přetrvávajících o podnikání.

Další videa a zajímavé články najdete na webovém magazínu cekujvedu.cz