loader

NAbízíme zajímavou práci na projektu, který má smysl

Na pozici koordinátora cílových skupin hledáme možná právě Vás?

 

Pro projekt s názvem "Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje"  (IKAP II) , jehož cílem je zvyšování odborností a kompetencí pedagogických pracovníků, modernizace a zlepšení kvality výuky a v konečném efektu pak samozřejmě spokojení žáci i jejich rodiče, vypisujeme výběrové řízení na pozici "Koordinátor cílových skupin". 

Vaším úkolem bude koordinace aktivit cílových skupin v klíčových aktivitách projektu. Budete zodpovídat za správnou evidenci dokladů a zpracování podkladů o věcné realizaci projektu. Připravíte odborné podklady pro vytvoření materiálů k reportingu a zajistíte komunikaci mezi realizačním týmem projektu a realizačními tými našich partnerů.

A co k tomu potřebujete?
Nejlépe vysokoškolské vzdělání, ale protože jste určitě šikovní a učenliví, zvládnete to u nás i s ukončeným středoškolským vzděláním v maturitním oboru. Uvítáme alespoň částečnou znalost příruček OP VVV, zkušenost s administrací ESF projektů a povědomí o zákonu č. 129/2000 Sb., o krajích a zákonu č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Nepochybujeme o tom, že ovládáte práci na PC, stejně tak jako umíte komunikovat a spolupracovat s lidmi a dobře si zorganizujete a rozplánujete svou práci. A co neumíte, Vás určitě doučíme! 

A co za to všechno získáte?
Kromě pocitu, že se podílíte na opravdu smysluplném projektu, který zajišťuje lepší budoucnost pro naše děti, také zajímavé finanční ohodnocení, dobré pracovní podmínky, kancelář v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, pružnou pracovní dobu, spoustu atraktivních benefitů a možnost dalšího vzdělávání, Ale především u nás najdete příjemnou a přátelskou atmosféru a neustálou podporu a spolupráci s pohodovým a ochotným týmem kolegyň a kolegů.

Pokud jsme Vás zaujali a chcete vědět více, klikněte, prosím, na přiložené Oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na projektovou manažerku, Ing. Jolanu Blažíčkovou, MBA (e-mail: blazickova@kr-s.cz, tel.: 257 280 491).

Pojďte do toho s námi, těšíme se na Vás!

Nabídka práce_Koordinátor CS_a.jpg

Nabídka práce_Koordinátor CS_b.jpg

Nabídka práce_Koordinátor CS_c.jpg