loader

POTŘEBUJETE SI UDĚLAT ÚDRŽBU SVÉHO AUTA a NEVÍTE JAK?

Na kroužku "Automechanik kutil" vás všechno naučí.

 

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště v Neratovicích pravidelně organizuje spoustu zajímavých vzdělávacích aktivit jak pro své studenty, tak i pro žáky základních a mateřských škol. Ovšem nezapomíná ani na veřejnost, protože i dospělým se hodí občas si osvěžit nebo obnovit své znalosti.

Škola proto pro zájemce uspořádala v rámci projektu IKAP II Středočeského kraje kroužek s názvem „Automechanik kutil". Ten je určen pro všechny, kteří si chtějí umět poradit s údržbou svého automobilu, a od jejich ukončení autoškoly třeba už nějaký ten čas uplynul.

V průběhu kroužku se účastníci přiměřenou formou dozvídají, jaké jsou provozní náplně v automobilu, jak fungují nejrůznější asistenti řízení nebo jak třeba vyspravit bezdušovou pneumatiku. Celá aktivita probíhá ve velmi uvolněné a přátelské atmosféře.

Po absolvování kroužku se ze zúčastněných stávají dobře proškolení „laici", kteří se nebojí ani diskuze v autoservisu a nenechají se jen tak „ošálit". A to je vzhledem ke stále většímu množství elektroniky a modernějšímu vybavení v automobilech a především k neustále se zvyšujícím cenám za servisní úkony velmi prospěšné

Automechanik kutil_a

Automechanik kutil_d

Automechanik kutil_e