loader

SPŠ a VOŠ Kladno myslí i na děti ze základních škol

Škola pořádá pro osmáky a deváťáky z kladenského regionu zajímavé kroužky.

 

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno je dlouholetým páteřním partnerem projektu "IKAP II Středočeského kraje" a patří v něm k těm nejaktivnějším. V rámci svých projektových činností toho dělá opravdu hodně jak pro své žáky, tak i pro svůj pedagogický tým. Nezapomíná ale ani na děti ze základních škol.

Právě pro žáky osmých a devátých tříd základních škol z Kladna a okolí pořádá zajímavé kroužky. K nim patří například "Kroužek robotiky", který probíhá vždy jednou týdně, konkrétně každou středu od 15:00 hod., v učebnách SPŠ a VOŠ Kladno (Jana Palacha 1840, Kladno), a trvá vždy devadesát minut. Účast na kroužku je bezplatná, vedou ho zkušení lektoři a děti mohou využít moderní vybavení školy a naučit se novým dovednostem v oblasti stavby a programování robotů.

Nabídka SPŠ a VOŠ Kladno zahrnuje také "Kroužek virtuální reality", který mohou rovněž bezplatně navštěvovat osmáci a deváťáci ze všech základních škol kladenského regionu. Škola má pro tuto zábavnou každotýdenní aktivitu potřebné vybavení a děti si díky tomu vyzkouší nejrůznější hry a aplikace, které virtuální realita nabízí.  

Jsme rádi, že mají děti o tyto zajímavé odpolední kroužky zájem, a věříme, že se třeba aspoň některým z nich na kladenské průmyslovce zalíbí natolik, že si v letošním nebo příštím roce podají přihlášku právě na SPŠ a VOŠ Kladno. Ta za to totiž určitě stojí!

.

SPŠ a VOŠ Kladno_kroužky_d.jpg

SPŠ a VOŠ Kladno_kroužky_e.jpg

SPŠ a VOŠ Kladno_kroužky_b.jpg

SPŠ a VOŠ Kladno_kroužky_f.jpg

SPŠ a VOŠ Kladno_kroužky_a.jpg