loader

Hledáme posilu do našeho týmu!

Nabízíme Vám perspektivní a zajímavou práci na pozici finančního manažera.

 

Pojďte spolu s námi realizovat projekt „Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje“ (IKAP II), který pomáhá zvyšovat odbornost a kompetence pedagogických pracovníků, modernizuje výuku a zvyšuje její kvalitu, a hlavně jsou za ním vidět konkrétní výsledky v podobě kvalifikovaných pedagogů, moderního vybavení škol a spokojených dětí.

Pro pozici finančního manažera Vám nabízíme pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností, pružnou pracovní dobu, spoustu zajímavých benefitů, možnost dalšího vzdělávání, příjemnou atmosféru a především podporu a spolupráci s přátelským a pohodovým týmem kolegyň a kolegů.

Vaší náplní práce bude kontrola finanční správnosti a plateb projektu, příprava podkladů pro zprávy o realizaci projektu, sledování čerpání rozpočtu, zpracování žádostí o platby a kontrola a spolupráce s finančními manažery našich partnerů.

K tomu budete potřebovat vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (pokud jste ale šikovný středoškolák/-čka, přihlaste se určitě také), povědomí o zákoně č. 129/2000 Sb., o krajích a zákoně č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Oceníme také znalost příruček OP VVV, výhodou, nikoli nutností je zkušenost s IS GINIS. Počáteční zaškolení je samozřejmostí.

Více informací naleznete v přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení a v případě jakýchkoliv otázek se obraťte na projektovou manažerku, Ing. Jolanu Blažíčkovou, MBA (e-mail: blazickova@kr-s.cz, tel.: 257 280 491).

Těšíme se na Vás! 

Nabídka práce_FM_b.jpg

Nabídka práce_FM_c.jpg

Nabídka práce_FM_e.jpg